Mēs esam vācu fabrikas Rasch un itāļu manufaktūras Parato pārstāvji Latvijā, bet papildus sadarbojamies arī ar citiem populārajiem Eiropas tapešu un fototapešu ražotājiem, lai nodrošinātu pēc iespējas daudzpusīgāku piedāvājumu gan cenas, gan dizaina ziņā. Nemainīga paliek tikai mūsu prasība pēc augstākās kvalitātes. Mēs izvēlāmies tikai tos produktus, kas pašiem liekas skaisti, lai padalīties ar skaistumu arī ar Jums. Mēs strādājam tikai ar jaunākām kolekcijām, rūpīgi atlasam un prezentējam tos veikalā, lai piedāvātu Jums iespēju apskatīties un nopirkt tapetes jau šodien vai izvēlēties un pasūtīt Sev kaut ko īpašu no plaša katalogu klāstā.

Māja katram cilvēkam ir vieta, kur vienmēr ir mierīgi, mājīgi un komfortabli. Māja atspoguļo visas mūsu vēlmes un vajadzības. Mūsu 25 gadu pieredze ļauj mums izprast nozari, tendences, produkta kvalitāti un palīdzēt Jums iekārtot telpu.

Mūsu darbs ir mūsu aizrautība, aizrautībā piedāvāt cilvēkiem patiešām interesantus un mūsdienīgus produktus. Ir patīkami, kad klienti atgriežas!
Izkrāsojiet savu dzīvi, uzlīmējiet sev pasauli tādu, kas patīk tieši Jums!