Jaunumi

2024.gada Tradizioni kolekcija ir niršana dziļās itāļu kultūras saknēs. Tas ir veltījums tipiskajiem dizainparaugiem un motīviem, kas ir veidojuši šīs neparastās valsts vēsturi un mākslas mantojumu. Cristiana Masi mākslinieciski apvieno damaskas audumu mūžīgo eleganci, botāniskos motīvus un nomierinošo svītru rindu, lai ienestu tradicionālo Itālijas būtību tieši jūsu mājās.

Materika ir projekts, kurā apvienotas krāsas, materiāli un formas. Materika – tā ir vēlme pārdomāt arhitektūras virsmas ar toņiem: neitrāliem un harmoniskiem. Ģeometriskās formas, kas ir šīs kolekcijas pamatā, tiek izpildītas perfektā kombināciju un nianšu līdzsvarā.

Ar savu pārsteidzošo, izsmalcināto dizainu, izcilajiem materiāliem un modes toņiem jaunā Damaschi kolekcija apvieno pagātni un tagadni. Tā pamatā ir modernitātes ideja, atceļot laika ritējumu. Damaschi kolekciju pārstāv dažādi dekori: ikoniski un eleganti. Šeit ir viss, lai padarītu jūsu interjeru izsmalcinātu!

Mēs atjaunojam saikni ar dabu, pārdomājam telpu un laiku, uz brīdi apstājamies, lai izjustu to, kas mums patiešām ir vajadzīgs: mierīgumu un klusumu. Atdzīviniet šo sajūtu savās mājās, izmantojot vienkāršus materiālus, tīras līnijas, dabiskas formas un faktūras. Dabas elementi ļaus mums palēnināties un justies droši!

  Dzejiskas un pārsteidzošas nokrāsas starp pagātni un tagadni. Nemainīgais Liberty stila šarms no mākslinieciskas kustības tiek pārveidots par mājas dekoru tendenci.Noapaļotās līnijas, izsmalcinātie un greznie rotājumi lieliski saplūst ar pagātnes vēsturiskajām detaļām, radot mūžīgas klasikas atmosfēru, kuras pamatā ir komforts, greznība un nemainīgs skaistums.

Dizainā viss ir atļauts, Jums vienkārši jāprot to sajaukt! Jaunā Cristiana Masi Forme kolekcija meistarīgi apvieno pilnīgi atšķirīgas realitātes, stilus un laikmetus, radot eklektisku un modernu dzīves telpu. Forme kolekcija ir formu, faktūru un ģeometrijas kombinācija, jauns un enerģisks stāsts, kurā smalki slīd 70. gadu gars.

Jaunā Cristiana Masi Zero kolekcija ir sapņu un realitātes, vēlmju, stāstu un mītu apvienojums. Visi toņi, faktūras un raksti, kas atspoguļoti Zero kolekcijā, atgādina par atpūtu, ceļojumiem, tropu salām, radot spēli starp sapņiem un realitāti. Nav nepieciešams doties ārā, lai izbaudītu ceļojumu uz eksotiskām ceļojumu vietām!

Ir labi, kad viņa ir – tava labākā draudzene! Jaunā tapešu kolekcija piedāvā dažādus mūsdienu motīvus, starp kuriem Jūs vienmēr atradīsiet sev iecienītāko. Stilīgs leoparda zīmējums, romantiski ziedi, mājīga strīpa vai svaigas palmu lapas – kāds no tiem rakstiem ir jūsu uzmanības vērts!

Jauns dizains ar klasisku mūsdienīgu elpu piepildītu ar enerģiju. Tas atklāj sevi ārēji, uzņemot brīvības, spilgtuma un skaistuma nokrāsu. Krāsu niances un to daudzveidība dot siltumu, kustību un spēku, savukārt dekoratīvie motīvi ir pielāgoti dažādām gaumēm. Jaunā 24 Carati kolekcija ir oriģināla un absolūti moderna, tā atspoguļo izsmalcinātu un mūžīgu stilu!

Visi zēni un meitenes vēlas izteikt savu personību un īstenot katrs savas fantāzijas. Tas nozīmē, ka katram ir nepieciešama sava istaba, kas atbildīs topošo interjera arhitektūras ekspertu visprasīgākajām prasībām. Ideālas sapņu istabai būs tapetes no jaunās kolekcijas Kids & Teens III – lieliska izvēle gan maziem bērniem, gan pusaudžiem.