Jaunumi

Dzejiskas un pārsteidzošas nokrāsas starp pagātni un tagadni. Nemainīgais Liberty stila šarms no mākslinieciskas kustības tiek pārveidots par mājas dekoru tendenci.Noapaļotās līnijas, izsmalcinātie un greznie rotājumi lieliski saplūst ar pagātnes vēsturiskajām detaļām, radot mūžīgas klasikas atmosfēru, kuras pamatā ir komforts, greznība un nemainīgs skaistums.

Dizainā viss ir atļauts, Jums vienkārši jāprot to sajaukt! Jaunā Cristiana Masi Forme kolekcija meistarīgi apvieno pilnīgi atšķirīgas realitātes, stilus un laikmetus, radot eklektisku un modernu dzīves telpu. Forme kolekcija ir formu, faktūru un ģeometrijas kombinācija, jauns un enerģisks stāsts, kurā smalki slīd 70. gadu gars.

Jaunā Cristiana Masi Zero kolekcija ir sapņu un realitātes, vēlmju, stāstu un mītu apvienojums. Visi toņi, faktūras un raksti, kas atspoguļoti Zero kolekcijā, atgādina par atpūtu, ceļojumiem, tropu salām, radot spēli starp sapņiem un realitāti. Nav nepieciešams doties ārā, lai izbaudītu ceļojumu uz eksotiskām ceļojumu vietām!

Ir labi, kad viņa ir – tava labākā draudzene! Jaunā tapešu kolekcija piedāvā dažādus mūsdienu motīvus, starp kuriem Jūs vienmēr atradīsiet sev iecienītāko. Stilīgs leoparda zīmējums, romantiski ziedi, mājīga strīpa vai svaigas palmu lapas – kāds no tiem rakstiem ir jūsu uzmanības vērts!

Jauns dizains ar klasisku mūsdienīgu elpu piepildītu ar enerģiju. Tas atklāj sevi ārēji, uzņemot brīvības, spilgtuma un skaistuma nokrāsu. Krāsu niances un to daudzveidība dot siltumu, kustību un spēku, savukārt dekoratīvie motīvi ir pielāgoti dažādām gaumēm. Jaunā 24 Carati kolekcija ir oriģināla un absolūti moderna, tā atspoguļo izsmalcinātu un mūžīgu stilu!

Visi zēni un meitenes vēlas izteikt savu personību un īstenot katrs savas fantāzijas. Tas nozīmē, ka katram ir nepieciešama sava istaba, kas atbildīs topošo interjera arhitektūras ekspertu visprasīgākajām prasībām. Ideālas sapņu istabai būs tapetes no jaunās kolekcijas Kids & Teens III – lieliska izvēle gan maziem bērniem, gan pusaudžiem.

Maigas un gaišas krāsas, dārgi materiāli un tīrs dizains ir harmonijā viens ar otru, radot izsmalcinātu imperiālo un moderno tendenču atšķirību spēli. Taktilās sajūtas, kas rodas, pieskaroties virsmai, paplašina telpas uztveri un rada sava veida teātra ainu, kurā pagātnes elementi un mūsdienu darbi sazinās savā starpā.

Tapešu raksti maigos pasteļa toņos un īpaši patīkama tekstila pamatne rada mājīgu un bezrūpīgu atmosfēru. Stilīgs ziedu akvarelis atspoguļojās modernās gaiši rozā, pelēkzīlos, bēša un zaļos toņos. Klasiskā plata svitra, rombi un vienkrāsainas tapetes harmoniski saskan ar kolekcijas rakstiem un iepriecina aci.

No 42 spilgtiem dizainiem un krāsām Jūs varēsiet izvēlēties kaut ko īpašu savai viesistabai, guļamistabai vai ēdamistabai. Šī kolekcija tapa sadarbībā ar Barbaru Šenebergeri. Iemīļotie trauki, paklājs no viesistabas, gleznas mākslinieku izstādē un parasti sapņi kļuva par pazīstamās raidījuma vadītājas iedvesmas avotu. Iegremdējiet sevi pūķu, skaistu ziedu motīvu un spilgtu krāsu pasaulē, jo baltas sienas ir tik skumji…